Miesięczne archiwum: listopad 2023

Ikony stylu – Diane Kruger

Diane Kruger, modelka, tancerka baletowa, aktorka – pamiętna Helena z filmu Troja.Diane to przedstawicielka stylu city z elementami glamour. Jej stylizacje są zawsze dopracowane i eleganckie – to cecha stylu city – ale mają w sobie elementy mocno podkreślające atuty Diane – to cecha stylu glamour. Diane została obdarzona subtelną i niezwykle dziewczęcą urodą czego jest świadoma i co podkreśla we wszystkich swoich stylizacjach wybierając kolory oraz fasony nie stanowiące kontrastu dla Jej delikatnych rysów i budowy.

To, czego możemy nauczyć się od Diane to…

  • braku kompromisów w wyborze ubrań w których najważniejszym kryterium jest jakość. Szlachetne tkaniny, perfekcyjne konstrukcje, kolory z grupy neutralnych i bazowych
  • to wszystko sprawia, że garderoba Diane jest niezwykle stylowa- miksowania: przepychu z codziennością, minimalizmu z maksymalizmem, klasyki a nonszalancją
  • pójścia pod prąd i umiaru w pokazywaniu atutów swojej sylwetki – Diane nigdy nie przekroczyła granicy dobrego smakuJej znakiem firmowym są upięcia włosów z lat 20 i 30 ubiegłego wieku, niezwykle kobiece i zawsze stylowe.

Ja od Diane chciałaby skraść umiejętność wyboru złotego środka, bo mam tendencje w kierunku albo na mniszkę albo na carycę. A Ty na co masz ochotę z Jej szafy?