Miesięczne archiwum: czerwiec 2023

Ikony stylu – Miroslava Duma

Miroslava Duma to jedna z najlepiej ubranych kobiet na świecie, fashionistką nazywaną największą współczesną rosyjską ikoną mody.

Jest reprezentantką stylu glamour z elementami stylu kobiecego. To niezwykle zmysłowa mieszanka.Mira doskonale wie jak łączyć style tak, aby jej stylizacje robiły piorunujące wrażenie. I tak jak kobieta city jest mistrzynią perfekcjonizmu tak kobieta glamour jest królową efektownych wejść. Mira jak nikt inny miksuje ubrania od projektanów z rzeczami z sieciówek a z kolorowych printów i dużej biżuterii zrobiła swój znak rozpoznawczy przez co jej stylizacje są niezwykle widowiskowe.

Ikony stylu – Miley Cyrus

Kiedy styl artystyczny miesza się z glamour na scenę wchodzi Miley Cyrus i robi się ciekawie bo trudno przewidzieć czym tym razem nas zaskoczy. Jedno jest pewne – nie będzie nudno.

Styl artystyczny to wolność i brak ograniczeń, styl glamour to podkreślanie sylwetki oraz zabawa aktualnymi trendami.

Czy da się bardziej opisać styl Miley? Nie ma szans bo style artystyczne zaskakują nawet jak im kompletnie na tym nie zależy. Sukienka z siatki – ok ale włosy już grzeczne nie są i kompletnie „nie pasują” do wieczorowej stylizacji, Klasycznych T-shirt plus kilogram biżuterii również do popularnych nie należy. Garnitur byłby prawie poprawny gdyby nie fakt, że marynarka jest o 3 rozmiary za duża i pochodzi z męskiej szafy. I tak można wymieniać bez końca….

Uwielbiam na Nią patrzeć bo za każdym razem mnie zaskakuje. Z Jej szafy zabrałabym kilka oversaizowych marynarek, na resztę stylówek brakuje mi odwagi. Ale może to Twoje klimaty?